Pôžička bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú skôr ideál, než existujúci produkt. V súčasnosti každá banka aj nebanková spoločnosť vyžaduje dokladovanie vášho príjmu.

Kontrola registra je pre banky aj nebankovky v súčasnosti samozrejmosťou, takže vyhnúť sa jej nedá.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

V takto obmedzujúcich podmienkach samozrejme nepôjde o vysoké sumy (to by pre poskytovateľa znamenalo príliš veľké riziko). V každom prípade je na vás, aby ste zvážili prípadné riziko a vedeli sa rozhodnúť, či to takejto pôžičky idete alebo či radšej oželiete chvíľkový prílev finančných prostriedkov. Úroky a RPMN budú jedny z najvyšších a rovnako nemôžete počítať s prívetivými podmienkami v úverovej zmluve.

Biznis s pôžičkami je viac ako jednoduchý. Požičiate peniaze a očakávate, že sa vám vrátia. A k tomu získate ešte niečo navyše, čo bude váš zisk. Extrémne dôležitou vecou pri požičiavaní peňazí je dôveryhodnosť osoby, ktorej požičiavame. Všetci toto veľmi dobre poznáme z bežného života. Banky a nebankové spoločnosti nie sú žiadnou výnimkou, nežijú v inom svete.

Banky a nebankové spoločnosti potrebujú predovšetkým garancie, ubezpečenie, že peniaze uvidia späť. Poskytovatelia pôžičiek musia zisťovať riziko každého človeka. Jedným zo spôsobom, ako sa zabezpečiť proti neplatičom, je zisťovanie príjmu. Ak niekto má pravidelný a dostatočne vysoký príjem, existuje len veľmi malá šanca, že požičané peniaze nevráti. Banky preto vyžadujú potvrdenie o zamestnaní či potrvdenie o príjme.

Pozicka/pozicky bez dokladovania prijmu už neexistujú.

Rýchla/rýchle pozicky bez registra a dokladovania prijmu sú ideálne pôžičky z pohľadu bežného človeka. Takéto pôžičky už však nie je možné získať.

Pozrime sa napríklad na obľúbené online pôžičky, ktoré sú v repertoári takmer každej nebankovky. Takéto pôžičky sú zaťažené vysokými úrokmi a poplatkami. Ak si vypočítame u nich ročnú percentuálnu mieru nákladov (RPMN), uvidíme, aké sú nevýhodné. Tieto pôžičky sa oplatí čerpať iba v prípade, že neexistuje iné riešenie a potrebujete peniaze okamžite a navyše ich dokážete veľmi rýchlo vrátiť.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.