Pôžička bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú skôr ideál, než existujúci produkt. Požiadavka, aby ste pri vybavovaní nemuseli dokladovať svoje príjem a zároveň nemuseli ručiť nehnuteľnosťou veľmi skresáva počet spoločností, ktoré sú vám ochotné poskytnúť pôžičku.

Kontrola registra je pre banky v súčasnosti samozrejmosťou, takže vyhnúť sa jej takmer nedá. Banky to považujú za zlý signál a automaticky pre nich budete klient, od ktorého očakávajú problémy so splatením.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Ak skutočne hľadáte pôžičky bez dokladovania príjmu a ručenia nehnuteľnosťou, tak skôr uspejete u nebankových spoločností. V takto obmedzujúcich podmienkach samozrejme nepôjde o vysoké sumy (to by pre poskytovateľa znamenalo príliš veľké riziko). V každom prípade je na vás, aby ste zvážili prípadné riziko a vedeli sa rozhodnúť, či to takejto pôžičky idete alebo či radšej oželiete chvíľkový prílev finančných prostriedkov. Úroky a RPMN budú jedny z najvyšších a rovnako nemôžete počítať s prívetivými podmienkami v úverovej zmluve.

Biznis s pôžičkami je viac ako jednoduchý. Požičiate peniaze a očakávate, že sa vám vrátia. A k tomu získate ešte niečo navyše, čo bude váš zisk. Extrémne dôležitou vecou pri požičiavaní peňazí je dôveryhodnosť osoby, ktorej požičiavame. Všetci toto veľmi dobre poznáme z bežného života. Banky a nebankové spoločnosti nie sú žiadnou výnimkou, nežijú v inom svete.

Banky a nebankové spoločnosti potrebujú predovšetkým garancie, ubezpečenie, že peniaze uvidia späť. Poskytovatelia pôžičiek musia zisťovať riziko každého človeka. Jedným zo spôsobom, ako sa zabezpečiť proti neplatičom, je zisťovanie príjmu. Ak niekto má pravidelný a dostatočne vysoký príjem, existuje len veľmi malá šanca, že požičané peniaze nevráti. Banky preto vyžadujú potvrdenie o zamestnaní či potrvdenie o príjme.

Pozicka/pozicky bez dokladovania prijmu však existujú. Takéto uvery/uver poskytujú ako banky, tak aj nebankové spoločnosti.

Banka vám umožní si požičať bez dokladovania príjmu prakticky iba za jednej okolnosti. Ak sa zaručíte vlastnou nehnuteľnosťou. Mnohí ľudia však chcú pôžičky bez rucenia nehnutelnostou, keďže vedia, že založiť nehnuteľnosť je relatívne rizikové a v konečnom dôsledku môžu o ňu príjsť.

Rýchla/rýchle pozicky bez registra a dokladovania prijmu sú ideálne pôžičky z pohľadu bežného človeka. Takéto pôžičky je však možné získať iba od nebankovkých spoločností a môžete si byť istí, že takéto úvery vôbec nie sú výhodné, teda aspoň z finančného pohľadu.

Pozrime sa napríklad na obľúbené online pôžičky, ktoré sú v repertoári takmer každej nebankovky. Takéto pôžičky sú zaťažené vysokými úrokmi a poplatkami. Ak si vypočítame u nich ročnú percentuálnu mieru nákladov (RPMN), uvidíme, aké sú nevýhodné. Tieto pôžičky sa oplatí čerpať iba v prípade, že neexistuje iné riešenie a potrebujete peniaze okamžite a navyše ich dokážete veľmi rýchlo vrátiť.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.