Pôžička bez potvrdenia príjmu

Pôžičky bez potvrdenia príjmu teda pôžičky bez potvrdenia o príjme sú dosť riziková a asi aj minoritná časť celkového pôžičkového biznisu.

Potvrdenie o príjme je jedna zo základných podmienok, ktoré od vás všetky banky pri žiadosti o akýkoľvek úver vyžadujú. V podstate jediná príležitosť, kedy od vás banky nepožadujú potvrdenie príjme je ak je vám do banky, od ktorej žiadate úver poukazovaná vaša pravidelná mesačná mzda. V tomto prípade ste dokazovania príjmu ušetrení.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Nebankové spoločnosti budú v tomto benevolentnejšie. Samozrejme pre väčšinu svojich produktov dokladovanie príjmu vyžadujú. Pre časť klientov, ktorí nie sú schopní dokladovať svoje príjmy však ponúkajú aj produkty, ktoré takéto dokladovanie nevyžadujú.

To, že takéhoto poskytovateľa nájdete však ešte neznamená, že musíte zobrať hneď prvú ponuku. Oplatí sa prezrieť si ponuky viacerých poskytovateľov a neváhať sa spýtať na prípadné nejasnosti. Trošku predvídavosti a opatrnosti vopred nezaškodí.

V akom vzťahu sú pôžička bez potvrdenia o príjme a pôžička bez registrov je ťažké určiť. Na banky sa v tomto prípade netreba obracať. Ostávajú jedine nebankové spoločnosti.

TIP: Pôžičky bez dokladovania príjmu sú prirodzenejším zdrojom informácií ako pôžičky bez potvrdenia príjmu.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.