Hotovostná pôžička

Hotovostné pôžičky sú typ produktu pre klientov s nižšími požiadavkami a teda aj nižšou bonitou. Zároveň však požadujú rýchle vybavenie: teda krátke trvanie schválenie a čo najrýchlejšie následné vyplatenie poskytnutej sumy.

Niekedy ich ponúkajú aj banky, tie však vždy kontrolujú registre dlžníkov (a teda určite nejde o pôžičky bez registra).

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

O pôžičky v hotovosti možno požiadať online (vyplnením formulára) či prostredníctvom telefonátu na danú nebankovú spoločnosť. Ak predbežne spĺňate podmienky, spoločnosť k vám častokrát pošle svojho zástupcu priamo k vám domov.

Pôžička v hotovosti s najväčšou pravdepodobnosťou nebude vyžadovať veľké dokladovanie. Firmy, ktoré produkt ako hotovostná pôžička ponúkajú sa uspokoja s nižšími nárokmi na klienta. Nebudú vyžadovať potvrdenie o príjme a rovnako ani ručenie nehnuteľnosťou či ručiteľom. Samozrejme to nerobia zadarmo či z dobrej vôle.

Hotovostná pôžička je ľahko dostupná,  cenou za to sú nižšie poskytnuté sumy, vysoké úroky a RPMN. V prípade menej serióznych poskytovateľov aj možnosť rôznych skrytých poplatkov a vysokých sankcií (vymáhaných okamžite, bez toho aby vás vopred upozornili).

Zo známejších spoločností ponúka hotovostné pôžičky Tesco.

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky do 2 hodin na ruku, rychla pozicka na ruku, hotovostne pozicky, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.