Pôžičky pre ženy na md (materskej dovolenke)

Pôžička na materskej dovolenke je veľmi špecifická pôžička. Ženy na materskej dovolenke, dôchodcovia a nezamestnaní patria (z hľadiska poskytovateľov pôžičiek) medzi najrizikovejších zákazníkov.

Poskytovatelia si takéto žiadosti overujú a kontrolujú pritom napríklad tieto okolnosti: zamestnanosť pred materskou, schopnosť ručiť, aký je vedľajší príjem (teda mimo samotného materského príspevku) a možnosť ženy zamestnať sa po skončení materskej dovolenky.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Cenou za to budú vysoké úroky a RPMN. Treba skutočne dôkladne zvážiť či sa k podobnej ponuke zaviažete.

Materská dovolenka je veľmi špecifická časť života každej ženy či matky. Je to obdobie plné radosti a šťastia, avšak na druhú stranu je to aj obdobie veľmi náročné na financie. Príchod dieťaťa do rodiny alebo do domácnosti slobodnej matky je spojený s mnohými jednorazovými nákladmi. Najnákladnejšie je pochopiteľne prvé dieťa. Príspevok pri narodení dieťaťa nestačí pokryť náklady a materská sa o to takisto nepostará.

Mnohé ženy na materskej dovolenke sa obávajú, že im nikto nepožičia. Opak je však pravdou. Ženy na materskej majú otvorené dvere nielen v bankách, ale aj v nebankových spoločnostiach. Dôvod je veľmi jednoduchý. Ženy na materskej dovolenke sú pre banky a nebankové spoločnosti veľmi dobrými klientmi, keďže majú od štátu garantovaný príjem. Tu možno vidieť veľkú podobnosť s dôchodcami, s tým rozdielom, že ženy na materskej dovolenke sú mladé a šanca ich úmrtia je naozaj minimálna.

Pozicka na matersku dovolenku od nebankových spoločností je veľmi dostupná a možno ju vybaviť naozaj rýchlo. Toto však ani zďaleka neznamená, že mladé mamičky by mali siahnuť po službách nebankových spoločností. Vždy je lepšie využívať služby bánk, keďže tieto inštitúcie dokážu požičať peniaze matkám za oveľa lepších podmienok. Nebankové spoločnosti je možné a aj vhodné využiť vtedy, ak vás banka z rôznych príčin odmietla. Následne sú nebankové spoločnosti jedinou možnosťou, ako si požičať peniaze. Nevýhodou pôžičky pre matky na materskej od nebankových spoločností je jej cena. Takéto pôžičky je možné čiastočne získať aj online, teda prostredníctvom internetu.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.