Rýchla pôžička

Rýchle pôžičky sú časť pôžičiek, keď klient požaduje čo najkratšiu dobu medzi podaním žiadosti, schválením a vyplatením. Pre väčšinu klientov pôjde o núdzové riešenie v prípadne neočakávaných a súrnych výdavkov. Rýchla pôžička býva poskytovaná ako bezúčelová. Pravdepodobne bude možné zohnať aj ponuku bez kontroly registra. Podobné ponuky nájdete aj ako rýchle SMS pôžičky.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných – rizikovosť takejto pôžičky je pre poskytovateľa značná kvôli klientovi, ktorý je nezamestnaný a teda menej solventný (kvôli tomu v banke nemá šancu pri výbere úveru uspieť).

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky online/cez internet

Rýchle pôžičky online, označujú hľadanie pôžičiek na internete. Samozrejme sa očakáva podať žiadosť prostredníctvom online formuláre.

Rýchle pôžičky do 24 hodín

Rýchle pôžičky do 24 hodín – ponuka sa obmedzuje na nebankové spoločnosti. Sú vybavované veľmi promptne, hoci do 24 hodín to býva skutočne zriedkavo.

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

Rýchle pôžičky (rychla pozicka) bez dokladovania príjmu sú v podstate všetky pôžičky na tejto podstránke. V prípade rýchleho vybavovania sa táto administratíva vynecháva, samozrejme za cenu vysokých úrokov a poplatkov.

Rýchle pôžičky bez registra

Rýchle pôžičky bez registra sú rýchla pôžička, kde klient navyše požaduje aby nebolo nahliadnuté do jeho registra dlžníkov. Banky do neho nazerajú vždy, takže zostáva jedine možnosť obrátiť sa na nebankové subjekty a súkromné osoby.

Rýchla pôžička na ruku

Rýchle pôžička na ruku je rýchla hotovostná pôžička. Ide o najdrahšie získateľné peniaze, takže sa im ak môžete vyhnite.

Rýchla pôžička pre ženy na MD

Rýchla pôžička pre ženy na MD je skôr ako existujúci produkt, snaha nájsť takúto pôžičku. Žena na materskej je pre poskytovateľa pomerne rizikový klient, takže sa do podobných ponúk príliš nehrnú.

Rýchla pôžička pre študentov

Rýchla pôžička pre študentov je dosť zriedkavá. Študenti nepatria medzi najbonitnejších zákazníkov, pretože sú často odkázaní na podporu rodičov alebo príležitostné brigády. Na druhej strane finančná stránka študentov má tendenciu zlepšovať sa.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.