Rýchla pôžička

Rýchle pôžičky sú časť pôžičiek, keď klient požaduje čo najkratšiu dobu medzi podaním žiadosti, schválením a vyplatením. Pre väčšinu klientov pôjde o núdzové riešenie v prípadne neočakávaných a súrnych výdavkov. Rýchla pôžička býva poskytovaná ako bezúčelová.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných – rizikovosť takejto pôžičky je pre poskytovateľa značná kvôli klientovi, ktorý je nezamestnaný a teda menej solventný (kvôli tomu v banke nemá šancu pri výbere úveru uspieť).

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky online/cez internet

Rýchle pôžičky online, označujú hľadanie pôžičiek na internete. Samozrejme sa očakáva podať žiadosť prostredníctvom online formuláre.

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

Rýchle pôžičky (rychla pozicka) bez dokladovania príjmu už v súčasnosti žiadna banka ani nebanková inštitúcia neposkytuje. Majú totiž povinnosť žiadať dokladovanie príjmu teda preverovať vašu schopnosť pôžičku splácať a nahliadať do úverového registra.

Rýchle pôžičky bez registra

Rýchle pôžičky bez registra boli rýchle pôžičky, kde klient požadoval, aby nebolo nahliadnuté do jeho registra dlžníkov. Banky do neho nazerajú vždy, a po novom aj nebankové spoločnosti.

Rýchla pôžička pre ženy na MD

Rýchla pôžička pre ženy na MD je skôr ako existujúci produkt, snaha nájsť takúto pôžičku. Žena na materskej je pre poskytovateľa pomerne rizikový klient, takže sa do podobných ponúk príliš nehrnú.

Rýchla pôžička pre študentov

Rýchla pôžička pre študentov je dosť zriedkavá. Študenti nepatria medzi najbonitnejších zákazníkov, pretože sú často odkázaní na podporu rodičov alebo príležitostné brigády. Na druhej strane finančná stránka študentov má tendenciu zlepšovať sa.

Mám záujem

Vyhľadávanie pôžičiek:

Komentáre sú uzavreté.